tel. (34) 325 61 12 kom. 509 304 897
domex.kubat@gmail.com

O nas

Usługi dźwigowe – O nas

Głównym profilem działalności firmy Domex są usługi dźwigowe i związane z nimi różnego typu prace wysokościowe.
Dzięki rozbudowanej flocie profesjonalnego sprzętu budowlanego specjalizujemy się także w usługach transportowo-sprzętowych oraz w wykonywaniu zmechanizowanych robót ziemnych i montażowych. Posiadając własną piaskownię prowadzimy również sprzedaż piasku oraz kruszyw. 

Dysponujemy własnymi samochodami samowyładowczymi oraz sprzętem budowlanym, takim jak koparko – ładowarki, koparki czy ładowarki teleskopowe. Rozbudowana flota maszynowa pozwala nam na kompleksowe wykonanie prowadzonych przez nas usług.
Od wielu lat współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego, posiadamy uprawnienia do konserwacji, modernizacji i napraw żurawi przenośnych, dźwigników, podestów ruchomych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura mieszczącego się w Częstochowie przy ul. Ikara 66. Proponujemy Państwu wykonanie przeglądów technicznych Waszych pojazdów w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów mieszczącej się w Częstochowie przy ul. Ikara 71/73.
Dla wygody Klientów Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00, a w soboty w godzinach 7:00-14:00.

Serdecznie zapraszamy!